Bereikbaarheid overige afdelingen en locaties

Hieronder vindt u een overzicht van de rechtstreekse telefoonnummers van alle afdelingen en locaties. Voor de contactgegevens van de sociaal werkers kunt u op de pagina ‘bereikbaarheid sociaal werk’ terecht. Graag wijzen wij u erop dat onze afdelingen het best bereikbaar zijn van maandag t/m donderdag tussen 09.00 en 13.00 uur.”

 

Sociaal werk Klik hier   info@perspectiefzutphen.nl
Buurtbemiddeling 0575 - 596 232   buurtbemiddeling@perspectiefzutphen.nl
       
Vrijwilligerscentrale 0575 - 596 296   vrijwilligerscentrale@perspectiefzutphen.nl
Maaltijdservice 0575 - 515 717    
       
Buurtservice 0575 - 570 454   buurtservice@perspectiefzutphen.nl
       
Ondersteunende diensten      
Financiële afdeling 0575 - 596 220   administratie@perspectiefzutphen.nl
Facilitaire zaken 0575 - 596 243 Ruth Koopman r.koopman@perspectiefzutphen.nl
Personeelszaken 0575 - 596 206 Karin Dahlhaus k.dahlhaus@perspectiefzutphen.nl
Medewerker personeelszaken 0575 - 596 206   Deze functie wordt ingevuld per sept 2018. Voor vragen over personeelszaken, graag contact opnemen met Arwen Wegman (zie hierboven)
Communicatie/PR 0575 - 596 221 Ingrid ten Hove i.tenhove@perspectiefzutphen.nl
ICT 0575 - 596 222 Roy Huinink r.huinink@perspectiefzutphen.nl
Directiesecretaresse 0575 - 596 207 Marga Kluft  m.kluft@perspectiefzutphen.nl
       
Peutergroepen      
Planning en plaatsing 0575 - 596 209   peuterregistratie@perspectiefzutphen.nl
Facturatie 0575 - 596 216 Lavita Erning l.erning@perspectiefzutphen.nl
       
Locaties      
't Nut 06 - 835 21 459   t.terhorst@perspectiefzutphen.nl
Born 0575 - 517 555   informatiecentrum@perspectiefzutphen.nl
Noordveen 0575 - 847 628    
De Uitwijk 0575 - 520 576